Reklam
Reklam

Enerya Fatura Ödeme

Reklam

Enerya fatura borç ödeme.

Enerya fatura ödeme, enerya borç ödeme, enerya fatura sorgulama, enerya borç sorgulama, enerya konya doğalgaz borç, enerya karaman doğalgaz fatura, enerya ereğli doğalgaz borç ödeme, enerya niğde doğalgaz borç, enerya nevşehir doğalgaz fatura, enerya erzincan doğalgaz, enerya aydın doğalgaz, enerya denizli doğalgaz borç ödeme, enerya antalya doğalgaz, enerya aksaray doğalgaz.

Enerya bir STFA Yatırım Holding grup şirketi olarak 2003 yılında kurulmuştur. 2014 yılı itibari ile STFA Yatırım Holding dünyanın en önemli finans kuruluşlarından biri olan İsviçreli Partners Group ile Enerya için ortaklık anlaşması yapmış ve yeni ortaklık yapısı % 70 STFA Yatırım Holding, % 30 Partners Group olarak belirlenmiştir. Enerya, doğal gaz, elektrik ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstermektedir.

Enerya, Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya, Nevşehir, Niğde illerinde doğal gaz dağıtım ve altyapı faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerya, Türkiye’nin bu 11 şehrinin 30 yıl süresince gaz dağıtım lisansına sahiptir.

Dinamik ve güçlü yapısı ile yüksek büyüme hızı sayesinde Türkiye enerji pazarının önde gelen oyuncularından olan Enerya, bir taraftan mevcut pazarlardaki konumunu güçlendirirken diğer taraftan da yeni liberalleşmekte olan komşu ülkelere katkılarını doğal gaz alanında yatırım ve danışmanlık hizmetleri vasıtasıyla sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Enerya doğal gaz dağıtımında 10 yıldır 11 ilde 800.000’in üzerinde aboneye ulaşmakta olup, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük doğal gaz toptan satış yapan şirketlerinden biri olarak Enerya Gaz Ticaret A.Ş. adı altında faaliyet göstermektedir.

ENERYA FATURA ÖDEME

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ