Reklam
Reklam

BİST Özel Pazar Yatırımcı ve Yatırım Arama

Reklam

Bist özel pazar yatırım ve yatırımcı arama.

Yatırımcı arıyorum, yatırımcı arama, bist özel pazar, melek yatırımcı arama, yatırımlık şirket arama, hisse satın almak istiyorum.

Şirketlere halka açılmadan finansman bulma, payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite sağlama, yatırımcılara ise hem yeni yatırım seçenekleri, hem de yatırımlarını likide edebilme imkânı sunan Özel Pazar’da üyelik kayıtları devam ediyor.

Borsa İstanbul bünyesinde girişimciler ile yatırımcıları uzun vadeli ortaklıklar için bir araya getirerek ihtiyaçları olan finansman ve likiditeyi sağlamaya yönelik yeni bir alternatif çözüm aracı olarak Özel Pazar’da üyelik kayıtları devam ediyor.

Büyüme sermayesine ihtiyacı olan bir “Yeni Girişim” Şirketi misiniz? Ya da yeni bir girişim olmasanız dahi yatırım arayan, daha da büyümeyi isteyen bir “Yükselen Girişim” Şirketi misiniz? İhtiyacınız olan sermayeyi halka açılmadan burada bulabilir ya da mevcut paylarınızı bu Pazarda satabilirsiniz.

Melek Yatırımcılar, Nitelikli Yatırımcılar, Özel Sermaye Fonları! Yatırım değerlendirmenizi yapabileceğiniz güvenilir bir ortama mı ihtiyacınız var? Ya da yaptığınız yatırımları nasıl likide ederim diye mi düşünüyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

BİST Özel Pazar Nasıl İşlem Yapılır

Aşağıdaki linkten Özel Pazara kayıt olunuz. Üyelik Formunu doldurunuz. Üyeliğiniz onaylanınca Üye Girişi yapınız. Öneri listesi ya da arama motorundan ilgilendiğiniz karşı tarafı bulunuz. Karşı tarafla doğrudan iletişime geçmek için kendisine İlgi Bildirimi gönderiniz. Karşı taraf ilgi bildiriminizi kabul ederse, ilgilendiğiniz üye ile ilgili daha detaylı özel bilgilere ve belgelere ulaşabilir, kendisiyle görüşmeler yapmak için elektronik ortamda oluşturulan güvenli Veri ve Görüşme Odasını kullanabilirsiniz. Pay alım satımı için anlaştığınızda Anlaşma Bildirimini anlaştığınız üye ile birlikte onaylayınız.

BİST ÖZEL PAZAR YATIRIMCI VE YATIRIM ARAMA

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ